Pomoc drogowa i holowanie

7 DNI W TYGODNIUAutolaweta - Jak transportować uszkodzony pojazd?


Laweta jest specjalną platformą załadunkową, dzięki której możliwe jest przewożenie unieruchomionych pojazdów. Może ona przybrać formę samochodu – wtedy mówi się o tzw. autolawecie lub formę przyczepy o dużej ładowności. Wykorzystuje je pomoc drogowa w trakcie holowania niesprawnych samochodów.


W naszym autohol koszt lawety Warszawa różnią się od siebie długością zabudowy oraz obciążeniem, które są w stanie udźwignąć. W naszej firmie w Katowicach do przewozu unieruchomionych samochodów używamy autolawet o ładowności do 1400 kg oraz przyczep mogących utrzymać pojazdy ważące do 2700 kg. Warto pamiętać o tym, że wszystkie pojazdy floty pomocy drogowej muszą być odpowiednio wyposażone, np. w specjalne homologowane pasy transportowe. W HOLOCAR.PL Katowice zarówno autolawety, jak i lawety, są na bieżąco serwisowane. Dzięki temu mamy pewność, że są zawsze gotowe do pracy.


Laweta śląsk – transport uszkodzonych pojazdów


Nasza firma z siedzibą w Katowicach obsługuje przede wszystkim rejon Śląska. Jeżeli w trakcie jazdy dojdzie do niespodziewanej usterki lub samochód będzie brał udział w kolizji, najlepiej od razu zadzwonić po specjalistów z HOLOCAR.PL . Błyskawicznie dojeżdżamy w każdy obszar Śląska.


Nasi specjaliści są dostępni 24 godziny na dobę każdego dnia w tygodniu. Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalnym lawetom jesteśmy w stanie sprawnie poradzić sobie z każdym problemem na drodze.


Jeśli w Katowicach lub na Śląsku nagle samochód się zatrzyma, pospieszymy z pomocą. Wystarczy do nas zadzwonić. Autolawety z HOLOCAR.PL są w stanie dowieźć uszkodzony pojazd w każde wskazane przez klienta miejsce.

fb_arrow
Facebook