Pomoc drogowa i holowanie

7 DNI W TYGODNIU


Pomoc drogowa 24h – Katowice, śląsk, Warszawa


Pomoc drogowa jest niezbędna zawsze wtedy, gdy samochód z jakiegoś powodu odmówi posłuszeństwa. Jeżeli nie jest możliwe jego ponowne uruchomienie, najlepiej zadzwonić do specjalistów.


HOLOCAR.PL pomaga wszystkim kierowcom z okolic Śląska. Dysponujemy odpowiednim sprzętem umożliwiającym przewiezienie każdego pojazdu w wybrane przez klienta miejsce. Nasza flota jest w stanie poradzić sobie ze ściągnięciem nawet bardzo uszkodzonych samochodów. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach, możemy jednak szybko dojechać na miejsce wypadku/kolizji w każdym punkcie Śląska.


Usługi pomoc drogowa Warszawa 24h oferujemy, są dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Warto pamiętać, że po kolizji trzeba jak najszybciej przesunąć pojazd na pobocze – chyba, że podczas stłuczki są poszkodowani. Wówczas, należy poczekać na przyjazd policji. W przeciwnym wypadku, uszkodzone samochody tamujące ruch są często powodem ukarania mandatem osób, które je prowadziły.


Uszkodzony samochód? Dzwoń po pomoc drogową!


Jeżeli pojazd jest unieruchomiony i nie możesz sam przesunąć go na pobocze, dzwoń po pomoc drogową – najlepiej do HOLOCAR.PL Katowice. Dobrym pomysłem jest zapisanie numeru telefonu do naszej firmy w widocznym miejscu własnego samochodu.


Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy obsługują teren całego Śląska. Jesteśmy w stanie pomóc wszystkim poszkodowanym dzięki profesjonalnej flocie samochodów pomocy drogowej, w tym Iveco Daily z 2015 r. i z 2014 r. oraz 3 Peugeoty Boxer z 2014 i 2013 r.


Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, doświadczeniu w realizacji zadań pomocy drogowej oraz mobilności jesteśmy w stanie wesprzeć kierowców na terenie Katowic i całego Śląska. Nam można zaufać! W trudnej sytuacji HOLOCAR.PL zawsze pomoże!

fb_arrow
Facebook