Pomoc drogowa i holowanie

7 DNI W TYGODNIU

Holowanie – Katowice, śląsk, Warszawa


Holowanie unieruchomionego auta nie jest rzeczą prostą. Nawet, jeśli znajomy lub ktoś z rodziny zgodzi się na ściągnięcie zepsutego samochodu, trzeba pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim prędkość pojazdu holującego nie może przekraczać 30 km/h na obszarze zabudowanym i 60 km/h poza tym obszarem. Dodatkowo, pojazd ten musi mieć włączone światła mijania – nawet wtedy, gdy pogoda i widoczność są zadowalające.


Pojazd holowany musi być także odpowiednio zabezpieczony. Z tyłu, po lewej stronie auta, należy umieścić trójkąt odblaskowy. Między dwoma pojazdami należy także zachować odpowiednią odległość. Powinna ona wynosić 3 m przy połączeniu sztywnym oraz 4-6 m przy połączeniu giętkim.


Holowanie – kiedy zadzwonić po profesjonalną pomoc?


Czasami samochód jest uszkodzony tak bardzo, że normalne holowanie jest niewykonalne. Może się również zdarzyć, że nikt ze znajomych nie będzie mógł przyjechać z pomocą. W takiej sytuacji należy zadzwonić po specjalistów z pomocy drogowej.


Nasza flota składa się ze sprawdzonych i w pełni wyposażonych lawet i autolawet. Jesteśmy w stanie szybko dojechać na miejsca wypadku lub kolizji, działamy na obszarze całego Śląska. Służymy radą i doświadczeniem. Drogi w Katowicach i na Śląsku znamy jak własną kieszeń.


W trakcie holowania odpowiednio zabezpieczamy samochody, ustawiamy stosowne oznakowanie. Nasza firma jest profesjonalna. W trakcie kilkuletniej pracy w obrębie Katowic oraz całego Śląska nauczyliśmy się radzić sobie w najtrudniejszych warunkach. Jesteśmy z tego szczególnie dumni, ponieważ w ostatnich latach natężenie ruchu w aglomeracji śląskiej znacznie wzrosło. Nawet w trakcie godzin szczytu w ścisłym centrum Katowic, jesteśmy w stanie sprawnie i szybko przeprowadzić holowanie unieruchomionego samochodu.


Autohol to tania metoda pozyskania holowania Warszawa jesteśmy dostępni we wszystkich obszarach stolicy i jesteśmy w stanie odpowiedzieć na twoje zapytanie. Nasza flota wyposażona jest w nowoczesne urządzenia takie jak podesty, wciągarki-ciągniki, a także manipulatory. Jesteśmy w stanie eksportować samochody osobowe z pełnym lub częściowym załadunkiem. Możesz skontaktować się z nami, aby przewieźć samochód z problemami technicznymi lub obrażeniami spowodowanymi wypadkiem drogowym. Nasz serwis zapewnia szybką i niedrogą lawetę. To wynik naszego dobrego zarządzania. Ponieważ nasze specjalnie zaprojektowane pojazdy są dostępne w różnych miejscach, zwykle pojawiają się w pobliżu. Oznacza to, że nie ma paliwa potrzebnego do destylacji specjalnego sprzętu, który musi zostać zabrany. Flota, którą obsługujemy jest w idealnym stanie, co zmniejsza ilość zużytego paliwa. Inwestujemy niewielką ilość czasu na obsługę każdej aplikacji, co z kolei wpływa na rzeczywiste taryfy, ponieważ zapłacone opóźnienia w załadunku i rozładunku zostały wyeliminowane. LAWETY w Warszawie można wynająć tanio na różne sposoby. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej, aby złożyć wniosek. Obiecujemy, że sprzęt zostanie dostarczony na czas, bez względu na wybraną metodę komunikacji. Średni czas oczekiwania to zaledwie 11 minut. Nie tylko można zamówić Warszawską lawetę przy minimalnym koszcie, ale można ją również znaleźć w innych rejonach Polski. Pomimo naszych niskich cen oferujemy najwyższej jakości usługi, które obejmują: Płatności gotówkowe i bezgotówkowe; pilne rozpatrywanie wniosków; dokładny załadunek i dostawa Zamówienia przedpremierowe wymagają punktualności Śledzenie realizacji zamówień online za pomocą GPS pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale bez utraty jakości. Zapewniamy niedrogą prywatną lawetę, która jest tania w Warszawie już od 80 zł. Zapewniamy całodobową pomoc. Nie ma dodatkowych kosztów w przypadku późnych lub pilnych wyjazdów. Dodatkowo stałym klientom oferujemy rabaty. Będziesz mógł liczyć na obniżenie ostatecznego kosztu transportu, jeśli skontaktujesz się z nami ponownie. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i korporacyjnymi w celu stworzenia oszczędności dostępne dla wszystkich.

Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

fb_arrow
Facebook